Weekend Majowy

Weekend majowy to niepowtarzalna okazja dla rodziny i przyjaciół, aby spędzić wspólnie czas i podarować sobie kilka dni odprężenia. Wiosenna aura, budząca się do życia przyroda i majowa pogoda zachęcają do odpoczynku i relaksu. Skorzystaj z wyjątkowych atrakcji, złap pozytywną energię i ciesz się idealnymi chwilami spędzonymi z bliskimi w urokliwym miejscu!

Miejsce realizacji promocji:

Świerkowy Zdrój Medical Spa Rymanów-Zdrój, ul. Świerkowa 1, 38-481 Rymanów-Zdrój.

Data uruchomienia oferty:

13-03-2023 r. ceny obowiązują dla rezerwacji dokonanych po dacie uruchomienia oferty.
Oferta ważna do 03-05-2023 r. lub do wyczerpania miejsc.

Promocja dotyczy:

  • pobytu weekendowego 5 – dniowego w terminie: 29-04-2023 r. – 03-05-2023 r.

Ceny promocyjne:

  • pobyt weekendowy 5 – dniowy:

pokój Premium

– w pokoju 1-osobowym o wysokim standardzie (Budynek C)                                                            1200 zł/os.

– w pokoju 2-osobowym o wysokim standardzie (Budynek C)                                                            1120 zł/os.

– dziecka (wiek 3-7 lat)                                                                                                                                 760  zł/os.

pokój Deluxe

– w pokoju 1-osobowym o wysokim standardzie (Budynek C)                                                            1160 zł/os.

– w pokoju 2-osobowym o wysokim standardzie (Budynek C)                                                            1080 zł/os.

– w pokoju 3-osobowym o wysokim standardzie (Budynek C)                                                            1080 zł/os.

– dziecka (wiek 3-7 lat)                                                                                                                                 720 zł/os.

wysoki standard z widokiem na dolinę rzeki Tabor

– w pokoju 1-osobowym o wysokim standardzie (Budynek C)                                                            1040 zł/os.

– w pokoju 2-osobowym o wysokim standardzie (Budynek C)                                                            1000 zł/os.

– dziecka (wiek 3-7 lat)                                                                                                                                  640 zł/os.

wysoki standard

w pokoju 1-osobowym o wysokim standardzie (Budynek C)                                                             1040 zł/os.

– w pokoju 2-osobowym o wysokim standardzie (Budynek C)                                                             1000 zł/os.

– dziecka (wiek 3-7 lat)                                                                                                                                  640  zł/os.

W cenie zapewniamy:

✔ zakwaterowanie,
✔ całodzienne wyżywienie (śniadanie, obiad i kolacja),
✔ 3 x wejście na basen i jacuzzi (60 minut),
✔ 3 x seans w grocie solnej (45 minut),
✔ 2 x wejście do Mini Gym (30 minut),
✔ dostęp do Internetu,

Wszystkie usługi są realizowane na miejscu według indywidualnego harmonogramu.
Dzieci do lat 3, bez świadczeń – bezpłatnie.
Dzieci od 3 do 7 lat 50% stawki żywieniowej.
Niewykorzystanie jakiegokolwiek świadczenia nie skutkuje obniżeniem ceny.
Pobyt rozpoczyna się  obiadem w dniu przyjazdu, a kończy śniadaniem w dniu wyjazdu.
Rabaty nie łączą się z innymi promocjami i rabatami.
Rabaty nie przysługują przy pobytach z dofinansowaniem (np. NFZ, PCPR, MOPS) lub rezerwacjach dokonanych przez pośredników.

Informacje dodatkowe:

✔ istnieje możliwość skorzystania z bogatej oferty zabiegów leczniczych i Spa oraz organizacji czasu wolnego i wycieczek
✔ na terenie Uzdrowiska znajdują się liczne ścieżki spacerowe i rowerowe
✔ w Parku Zdrojowym znajduje się tężnia solankowa
✔ w sezonie letnim istnieje możliwość skorzystania z kompleksu basenów otwartych, a w sezonie zimowym z lodowiska. Atrakcje te znajdują się w najbliższym sąsiedztwie naszego Ośrodka

 

Niniejsza oferta cenowa nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.
Korzystanie z usług i ofert Spółki oznacza akceptację przez Gościa/Użytkownika obowiązujących w Spółce regulaminów.