?>https://www.traditionrolex.com/3
standard-title Obiekt

Obiekt

ŚWIERKOWY ZDRÓJ MEDICAL SPA Rymanów-Zdrój położony jest w województwie podkarpackim – jednym z najpiękniejszych i najszybciej rozwijających się regionów Polski. Obiekt zlokalizowany w centrum Uzdrowiska Rymanów-Zdrój, miejscowości o wyjątkowych walorach krajobrazowo-przyrodniczych i turystyczno-rekreacyjnych.  Unikalny klimat miejscowości z cechami klimatu górskiego i morskiego charakteryzujący się wysoką zawartością jodu, ozonu i soli sprzyja zdrowiu, regeneracji oraz odnowie biologicznej organizmu. Atutem obiektu jest malownicze położenie na wzgórzu, w otoczeniu lasu, z widokiem na rzekę Tabor. Ośrodek składa się z trzech połączonych budynków o łącznej powierzchni ponad 5200 m2. Na terenie obiektu znajduje się amfiteatr z widownią na 600 miejsc, gdzie odbywają się koncerty i imprezy plenerowe. Zarówno obiekt, jak również parkingi i teren objęte są monitoringiem wizyjnym.

Dysponujemy profesjonalnie wyposażonym Centrum Zdrowia i Rehabilitacji o powierzchni 1360 m2 z nowoczesnymi gabinetami zabiegowymi, salą gimnastyczną, strefą fitness, basenem z jacuzzi, saunami fińską i infrared z funkcją automatycznej aromaterapii, koloroterapii i muzykoterapii, grotą solną z tężnią solankową, kriokomorą do indywidualnych zabiegów krioterapii ogólnoustrojowej. Zapewniamy wysoki standard wykonywanych zabiegów, wykorzystując najnowsze metody lecznictwa uzdrowiskowego i rehabilitacji  z wykorzystaniem naturalnych surowców leczniczych (borowina, wody solankowe, gazy lecznicze).

Bazę hotelową i zabiegową w ośrodku uzupełniają: restauracja, kawiarnia oraz sale konferencyjne.

Słyniemy również ze zdrowej i bardzo smacznej kuchni. Wysoką jakość usług gastronomicznych zapewniamy dzięki stosowaniu własnych receptur i wykorzystywaniu naturalnych składników. Zróżnicowany i zbilansowany pod względem ilościowym i jakościowym jadłospis przygotowywany jest pod nadzorem dietetyków.

Dysponujemy wykwalifikowanym personelem oraz profesjonalną i miłą obsługą.