?>https://www.traditionrolex.com/3
standard-title Wyróżnienia

Wyróżnienia

Rok 2022

W dniu 22 września  Ośrodki Świerkowy Zdrój Medical Spa Rymanów-Zdrój i Iwonicz-Zdrój otrzymały Certyfikat Dobrych Praktyk przyznawany przez Polską Organizację Turystyczną będący potwierdzeniem wysokiej jakości usług świadczonych przez podmioty turystyczne.

Naszym Ośrodkom przyznano certyfikaty w kategoriach Turystyka prozdrowotna, Polski Bon Turystyczny, Bezpieczny obiekt MICE, Obiekt bezpieczny higienicznie. Ponadto Ośrodek Świerkowy Zdrój Medical Rymanów-Zdrój został wyróżniony w kategorii Turystyka na obszarach wiejskich, a Ośrodek Świerkowy Zdrój Medical Spa Iwonicz-Zdrój w kategorii Turystyka bez barier.

 

Rok 2021

Osobowość Roku jest plebiscytem ogólnopolskim, który odbywa się równolegle we wszystkich województwach. Kandydatów do wyróżnień nominuje kapituła redakcji Gazety Codziennej „Nowiny” w kategoriach: „Kultura, „Nauka, „Biznes”, „Działalność społeczna i charytatywna” oraz „Polityka, samorządność i społeczność lokalna”. Podczas uroczystego  finału plebiscytu Osobowość Roku, który miał miejsce 14 lipca 2021 r., w G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Jasionce, nagrodzeni zostali laureaci dwóch ostatnich edycji 2019 i 2020.

Prezes Zarządu Agnieszka Fornal-Urban została nominowana do tytułu Osobowość Roku 2019 w kategorii Biznes. Kapituła doceniła sukcesy zawodowe i wkład w życie lokalnej społeczności, przyznając Pani Prezes nominację w szczególności za organizację Pikniku Rodzinnego, cyklicznej imprezy integrującej mieszkańców gminy Rymanów i gości uzdrowiska Rymanów-Zdrój, popularyzującej zdrowy styl życia, m. in. zasady prawidłowego odżywiania, aktywność fizyczną, profilaktykę zdrowotną.

Piknik Rodzinny jest organizowany od 2012 roku dzięki zaangażowaniu całego zespołu Świerkowy Zdrój Medical SPA, a także doskonałej współpracy z partnerami i sponsorami.

 

Rok 2019

Przedsiębiorstwo Sanatoryjno-Turystyczne „Stomil” w roku 2012 oraz 2019 znalazło się wśród laureatów rankingu „Diamenty Forbesa” i dołączyło do grona najbardziej dynamicznych i rozwojowych firm w kraju. Jest to najważniejszy na polskim rynku ranking firm, które w ostatnich trzech latach najskuteczniej zwiększyły swoją wartość. 


W imieniu Spółki wyróżnienie odbiera Prezes Zarządu Agnieszka Fornal-Urban.

 

 

Rok 2018/2019/2020

Orły Medycyny to prestiżowa nagroda, którą mogą się poszczycić jedynie najlepsi lekarze i placówki. Nagroda przyznawana jest na podstawie ocen wystawionych przez pacjentów. Co za tym idzie, ich werdykt jest najlepszym potwierdzeniem profesjonalizmu wykonywanych usług. Zostaliśmy laureatem w plebiscycie „Orły Medycyny” w miejscowości Rymanów-Zdrój w latach 2018, 2019 i 2020.

 

 

 

Rok 2017

Szachowe Euro w Rymanowie-Zdroju 

Drużynowe Mistrzostwa Europy w Szachach do lat 18 odbyły się w Rymanowie – Zdroju w dniach 16-24 sierpnia 2017 r. Organizatorem turnieju było Przedsiębiorstwo Sanatoryjno – Turystyczne „Stomil” Sp. z o.o., a współorganizatorem Polski Związek Szachowy.

Drużynowe Mistrzostwa Europy rozgrywane są od 2000 r. Biorą w nich udział narodowe reprezentacje krajów zrzeszonych w Europejskiej Unii Szachowej, składające się z zawodniczek i zawodników w wieku do lat 18. Odbywają się corocznie w dwóch konkurencjach: sekcji dziewcząt i sekcji open.

Mistrzostwa zostały oficjalnie przyznane Polsce w drodze konkursu przez władze Europejskiej Unii Szachowej w dniu 10 października 2015 r. podczas Kongresu w Bar (Czarnogóra).  Powierzenie PST „Stomil” organizacji tak ważnych zawodów jest ogromnym wyróżnieniem dla Spółki oraz dowodem uznania niekwestionowanej pozycji polskich szachów na arenie międzynarodowej.

Mistrzostwa należy uznać za historyczne wydarzenie dla Gminy Rymanów, gdyż były to pierwsze mistrzostwa Europy organizowane w naszym regionie.

PST „Stomil” jako gospodarz mistrzostw otrzymało rekordową liczbę zgłoszeń. W mistrzostwach wzięły  udział federacje z 16 krajów, w tym Niemiec, Chorwacji, Serbii, Węgier, Słowacji, Polski, Turcji, Ukrainy, Czech, Mołdawii, Izraela, Słowenii, Anglii, Estonii oraz Danii i Belgii, które dotychczas nie startowały w tych rozgrywkach. W turnieju zagrało 40 drużyn, w tym 22 w sekcji open i 18 w sekcji dziewcząt. Były to najliczniej i najsilniej obsadzone mistrzostwa w historii. Spośród 130 zgłoszonych zawodników aż 72 posiadało tytuły międzynarodowe.

Polska korzystając z przywileju gospodarza wystawiła 9 zespołów, w tym 5 w kategorii open i 4 w kategorii dziewcząt. Dzięki temu w mistrzostwach mogli wystartować nie tylko najlepsi polscy zawodnicy, ale również szachiści i szachistki z zaplecza kadry narodowej, w tym również z Podkarpacia, dla których była to cenna i niepowtarzalna okazja do konfrontacji z najlepszymi juniorami Europy oraz możliwość zdobycia doświadczenia i podniesienia poziomu sportowego.