?>https://www.traditionrolex.com/3
standard-title Strefa relaksu

Strefa relaksu

Strefa Basenowa

Basen wyróżnia się wyjątkowym usytuowaniem w otoczeniu lasu, niepowtarzalną aranżacją wnętrza oraz stylowym oświetleniem, które stwarza doskonałe warunki do relaksu i wypoczynku.

W skład strefy basenowej wchodzą:

  • niecka basenowa o wymiarach dł. 12 m, szer. 7 m, głęb. 1,4 m, z płaszczem wodnym, podwodnymi gejzerami i oświetleniem
  • jacuzzi i stanowiska do masażu wodnego dla 6-ciu osób

Oferujemy indywidualne i grupowe lekcje pływania na różnych poziomach zaawansowania prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów.

Sprawdź szczegóły

Sauna Fińska

Dzięki oddziaływaniu ciepłem na całe ciało uruchamia szereg procesów fizjologicznych w organizmie oraz usprawnia pracę serca i organów wewnętrznych. Z tego powodu zabiegi w saunie fińskiej wskazane są przy zaburzeniach krążenia obwodowego i niedokrwistości (anemii).

Sauna Infrared

Inaczej sauna na podczerwień. Promienie podczerwone przekształcają się w ciepło, które rozgrzewa podskórną tkankę tłuszczową, mięśnie oraz narządy wewnętrzne. Korzystanie z promieni podczerwonych sprzyja leczeniu różnych dolegliwości, urazów i jednostek chorobowych.

Sprawdź szczegóły

Grota Solna

Seans w grocie solnej z tężnią solankową to znakomity relaks dla ciała i umysłu. Działanie lecznicze inhalacji korzystnie wpływa na układ nerwowy, układ gruczołów dokrewnych, a także działa stymulująco na pracę układu odpornościowego. Zjonizowane ujemnie powietrze groty pozwala na przywrócenie równowagi jonowej w organizmie, działając terapeutycznie w stanach przemęczenia, depresji i nerwic. Piękna aranżacja w połączeniu z muzykoterapią i koloroterapią zapewnia niezapomniane wrażenia akustyczne i wizualne.

Sprawdź szczegóły